1) Wiesław twierdzi, że został „wygoniony” przez byłą żonę ze swojego gospodarstwa. Mężczyzna mieszka kątem...

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  26.10.2017

1) Wiesław twierdzi, że został „wygoniony” przez byłą żonę ze swojego gospodarstwa. Mężczyzna mieszka kątem...

Sprawa dla reportera 

26.10.2017

1) Wiesław twierdzi, że został „wygoniony” przez byłą żonę ze swojego gospodarstwa. Mężczyzna mieszka kątem... ROZWIŃ

1) Wiesław twierdzi, że został „wygoniony” przez byłą żonę ze swojego gospodarstwa. Mężczyzna mieszka kątem u znajomej, nie ma z czego żyć. Nie stać go na założenie sprawy o podział majątku. Z kolei była żona przekonuje, że Wiesław jest alkoholikiem, przez lata znęcał się fizycznie i psychicznie nad nią i dziećmi. Zapewnia też, że każdej chwili były mąż może zamieszkać w domu.

2) Wracamy do sprawy Rafała z Lisek Horodelskich.

3) Pani Teresa walczy o prawo do opieki nad wnuczką Basią. Przez osiem lat była dla niej rodziną zastępczą, aż sąd wydał decyzję o odebraniu dziecka, uzasadniając to brudem w domu, zaniedbaniem dziecka oraz oskarżeniem konkubenta kobiety przez jego córki o molestowanie. Teresa tłumaczy, że oskarżenia o molestowanie to zemsta dzieci za odejście od ich matki.

4) Wracamy do sprawy Edyty z okolic Sieradza. Kilkanaście lat temu rodzice przekazali jej i mężowi gospodarstwo wraz z domem, który z czasem małżonkowie rozbudowali. Po pewnym czasie małżeństwo rozpadło się, mężczyzna wyjechał za granicę do pracy. Pani Edyta chcąc zabezpieczyć siebie i dzieci wniosła do sądu sprawę o zniesienie współwłasności. Sąd nakazał jej spłatę męża ok. 200 tys. zł, na co jej nie stać . Mężczyzna podał sprawę do komornika, a ten oszacował już nieruchomość. Po emisji programu były mąż Edyty przekazał część majątku synom. ZWIŃ