serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  26.07.2018

1) Pan Jan z żoną przez pewien czas byli rodziną zastępczą dla dwójki swoich wnuków....

Sprawa dla reportera 

26.07.2018

1) Pan Jan z żoną przez pewien czas byli rodziną zastępczą dla dwójki swoich wnuków.... ROZWIŃ

1) Pan Jan z żoną przez pewien czas byli rodziną zastępczą dla dwójki swoich wnuków. Dzieci kilka miesięcy temu trafiły do domu dziecka z powodu złych warunków mieszkaniowych. Dom, w którym mieszka Jan należy do gminy. Jest w bardzo złym stanie technicznym i rodzina dostała nakaz eksmisji. Jan nie chce opuścić domu, nie stać go jednak na remont budynku.

2) Krzysztof wraz z żoną i kilkorgiem dzieci mieszkają w domu jednorodzinnym na warszawskim Bemowie. Jakiś czas temu otrzymali decyzję z urzędu dzielnicy, która nakazuje im oddanie części ich działki pod wybudowanie chodnika i położenie mediów. Sęk w tym, że jeśli oddadzą ziemię, chodnik będzie przechodził kilkanaście centymetrów od ich okien.

3) Wracamy do sprawy pani Gabrieli z Gorzowa Wlkp., która od 18 lat czuje się nękana przez swoje byłe sąsiadki. Jak twierdzi, jest ona oskarżana o to, że w mieszkaniu prowadziła lumpeksy, pralnie i zatruwała powietrze związkami chemicznymi. Wielokrotne kontrole Sanepidu, spółdzielni mieszkaniowej i innych instytucji nie potwierdziły zawartości związków chemicznych w mieszkaniu byłych sąsiadek. Kobiety wyprowadziły się z bloku kilkanaście lat temu, ale – jak twierdzą – nadal mają problemy zdrowotne z powodu zatruwania ich przez panią Gabrielę. Po emisji programu sąd postanowił o oddaleniu pozwu złożonego przez sąsiadki, które domagały się odszkodowania w kwocie kilkuset tysięcy złotych i dożywotniej renty.
ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy