1) Jadwiga i jej dzieci mogą wkrótce stracić dom, z powodu jej męża alkoholika, który...

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  25.08.2016

1) Jadwiga i jej dzieci mogą wkrótce stracić dom, z powodu jej męża alkoholika, który...

Sprawa dla reportera 

25.08.2016

1) Jadwiga i jej dzieci mogą wkrótce stracić dom, z powodu jej męża alkoholika, który... ROZWIŃ

1) Jadwiga i jej dzieci mogą wkrótce stracić dom, z powodu jej męża alkoholika, który zalegał z płaceniem alimentów. Dzieci otrzymywały świadczenie od funduszu alimentacyjnego. Mężczyzna nie spłacił funduszowi zadłużenia ok. 30 tys. zł, przez co doszło do zajęcia komorniczego domu, który wkrótce ma zostać zlicytowany.

2) 17-letni Kamil po bójce zmarł na przystanku tramwajowym we Wrocławiu. Wracając z kolegą z imprezy spotkali na przystanku mężczyznę – jak się okazało ochroniarza. Doszło do szarpaniny. Kamil został kilkakrotnie ugodzony nożem w klatkę piersiową i plecy przez ochroniarza. Kolega uciekł z miejsca zderzania. Kamil zmarł kilkanaście metrów od przystanku. Mężczyzna, który go ugodził zgłosił się na policję dopiero kilka dni później. Na początku był oskarżony o zabójstwo, jednak ostatecznie śledztwo zostało umorzone. Stwierdzono, że podejrzany nie przekroczył granic obrony koniecznej. Matka nieżyjącego chłopaka nie może pogodzić się z decyzją wymiaru sprawiedliwości.

3) Niepełnosprawny Grzegorz i jego matka żyją pod jednym dachem z bratową, która jest właścicielką nieruchomości. Brat Grzegorza przed śmiercią przepisał na żonę cały majątek. Wtedy zaczęły się awantury, wyzwiska, pobicia i liczne interwencje policyjne.

4) Wracamy do sprawy małżeństwa Marka i Moniki Millerów z okolic Makowa Mazowieckiego. Po emisji programu, dzięki pomocy widzów, udało się wybudować dla nich nowy dom. ZWIŃ