serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  25.05.2017

1) Ewa i jej dzieci, którzy padli ofiarą przemocy domowej, wkrótce mogą stracić dach nad...

Sprawa dla reportera 

25.05.2017

1) Ewa i jej dzieci, którzy padli ofiarą przemocy domowej, wkrótce mogą stracić dach nad... ROZWIŃ

1) Ewa i jej dzieci, którzy padli ofiarą przemocy domowej, wkrótce mogą stracić dach nad głową. Komornik zajmuje jej skromną pensję, bo spóźniła się ze spłatą raty za dom dla byłego partnera, choć ten ma ogromny dług alimentacyjny wobec niej. Egzekucja z jego zarobków jest nieskuteczna. Teściowa, podobnie jak jej syn, zbytnią miłością kobiety nie darzy.

2) Małgorzata od 8-miesięcy nie widziała dziecka. Walczy z byłym partnerem o prawo do opieki nad ich synem Tomkiem. Sąd uznał, że kobieta jest „zbyt ambitna”, bo miała porwać dziecko ze szkoły i uderzyć nauczycielkę. Prawo do opieki przyznał ojcu. Chłopiec mieszka z nim wraz z jego nową partnerką.

3) Zofia i Grzegorz mieszkają w tragicznych warunkach, w budynku kiedyś należącym do spółdzielni ogrodniczej. Małżeństwo może stracić nawet to mieszkania, bo syndyk prowadzący upadłość spółdzielni nasłał na NIK komornika z wyrokiem egzekucji na bruk. Żyją z rent socjalnych i tego co uda im się wyhodować w ogródku.

4) Na koniec wracamy do sprawy Barbary i jej rodziny, która za nie spłacenie raty z 600 zł pożyczki przejął jej gospodarstwo z 11 hektarami ziemi, bo nie wiedziała co podpisuje. Następnie sprzedał za 300 tys. zł i nieruchomość poszła do kolejnego właściciela. Dzięki interwencji senator Lidii Staroń odzyskali majątek od grupy, która odbierała nieruchomości przy współpracy z nieuczciwym notariuszem. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy