serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  24.11.2016

1) Ewa walczy o eksmisje byłego męża i jego konkubiny z jej domu. Po rozwodzie,...

Sprawa dla reportera 

24.11.2016

1) Ewa walczy o eksmisje byłego męża i jego konkubiny z jej domu. Po rozwodzie,... ROZWIŃ

1) Ewa walczy o eksmisje byłego męża i jego konkubiny z jej domu. Po rozwodzie, w wyniku podziału majątku Ewa miała otrzymać od męża spłatę 100 tys. zł. Niestety mężczyzna nie spłacił byłej żony i kobieta w zmian za dług przejęła dom, w którym mieszka były mąż z konkubiną i dziećmi. Ona wraz z synem musi mieszkać w jednym pokoju u swoich rodziców. Systematycznie opłaca podatki za nieruchomość i mimo wyroków przysądzających jej własność, nie jest w stanie wyegzekwować od komornika eksmisji byłego męża.

2) 12-letnia Weronika kilka miesięcy temu, prawdopodobnie w wyniku odczynu poszczepiennego, straciła wzrok. Tuż po szczepionce na krztusiec, gruźlicę i błonicę dziecko zaczęło źle się czuć. Z czasem straciła całkowicie wzrok. Dziewczynka była diagnozowana w kilku szpitalach, jednak brak jest ostatecznej diagnozy i propozycji leczenia dziecka.

3) Mariusz jest sparaliżowany. Urazu doznał kilka lat temu w wyniku zderzenia swojego samochodu z łosiem. Porusza się na wózku. Należy do jednej z fundacji, która opiekuje się osobami po wypadkach komunikacyjnych. Dzięki temu mógł zbierać pieniądze na rehabilitację. Jak twierdzi, fundacja nie wypłaciła mu zebranych środków na rehabilitację za 2015 r. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy