1) Ewa walczy o eksmisje byłego męża i jego konkubiny z jej domu. Po rozwodzie,...

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  24.11.2016

1) Ewa walczy o eksmisje byłego męża i jego konkubiny z jej domu. Po rozwodzie,...

Sprawa dla reportera 

24.11.2016

1) Ewa walczy o eksmisje byłego męża i jego konkubiny z jej domu. Po rozwodzie,... ROZWIŃ

1) Ewa walczy o eksmisje byłego męża i jego konkubiny z jej domu. Po rozwodzie, w wyniku podziału majątku Ewa miała otrzymać od męża spłatę 100 tys. zł. Niestety mężczyzna nie spłacił byłej żony i kobieta w zmian za dług przejęła dom, w którym mieszka były mąż z konkubiną i dziećmi. Ona wraz z synem musi mieszkać w jednym pokoju u swoich rodziców. Systematycznie opłaca podatki za nieruchomość i mimo wyroków przysądzających jej własność, nie jest w stanie wyegzekwować od komornika eksmisji byłego męża.

2) 12-letnia Weronika kilka miesięcy temu, prawdopodobnie w wyniku odczynu poszczepiennego, straciła wzrok. Tuż po szczepionce na krztusiec, gruźlicę i błonicę dziecko zaczęło źle się czuć. Z czasem straciła całkowicie wzrok. Dziewczynka była diagnozowana w kilku szpitalach, jednak brak jest ostatecznej diagnozy i propozycji leczenia dziecka.

3) Mariusz jest sparaliżowany. Urazu doznał kilka lat temu w wyniku zderzenia swojego samochodu z łosiem. Porusza się na wózku. Należy do jednej z fundacji, która opiekuje się osobami po wypadkach komunikacyjnych. Dzięki temu mógł zbierać pieniądze na rehabilitację. Jak twierdzi, fundacja nie wypłaciła mu zebranych środków na rehabilitację za 2015 r. ZWIŃ