serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  24.08.2017

1) Karol dwa lata temu utonął na kąpielisku. Gdy grupa wypłynęła łódką na...

Sprawa dla reportera 

24.08.2017

1) Karol dwa lata temu utonął na kąpielisku. Gdy grupa wypłynęła łódką na... ROZWIŃ

1) Karol dwa lata temu utonął na kąpielisku. Gdy grupa wypłynęła łódką na jezioro mężczyzna wpadł do wody i zaczął tonąć. Jak twierdzi rodzina, nikt ze znajomych nie próbował go ratować. Na miejscu wypadku nie było ratowników wodnych, ani prokuratora. Nie przeprowadzono również wizji lokalnej. Rodzice nie mogą pogodzić się ze stratą syna. Mają żal do działania wymiaru sprawiedliwości.

2) Beata przez kilkanaście lat pracowała jako księgowa w spółdzielni spożywczej „Społem”. W pewnym momencie pracodawca oskarżył ją o wyprowadzenie z kasy firmy ok. 200 tys. zł. Beata nie potrafiła dowieść w sądzie swojej niewinności i ten zobowiązał ją do zwrotu rzekomo skradzionej kwoty. Kobieta nie była w stanie spłacić zasądzonej sumy i komornik zajął jej dom. Doszło do licytacji nieruchomości, a Beata i jej rodzice zostali eksmitowani i pozbawieni dorobku życia.

3) Marian jest miłośnikiem klasycznych samochodów. Kilka lat temu dostał zlecenie od niemieckiego klienta na odrestaurowanie Jaguara. Poświęcił rok na prace nad samochodem, kupno części i lakierowanie. Po pewnym czasie klient oznajmił mechanikowi, że prosił jedynie o polakierowanie samochodu, a nie odrestaurowanie i zażądał zwrotu auta. Sprawa o wydanie pojazdu i zapłatę za wykonaną pracę trwała kilka lat. Marian ostatecznie przegrał i musi wydać samochód. ZWIŃ