serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  24.05.2018

1) Karina walczy o prawo do opieki nad swoimi dziećmi. Po rozwodzie z mężem sąd...

Sprawa dla reportera 

24.05.2018

1) Karina walczy o prawo do opieki nad swoimi dziećmi. Po rozwodzie z mężem sąd... ROZWIŃ

1) Karina walczy o prawo do opieki nad swoimi dziećmi. Po rozwodzie z mężem sąd rodzinny zadecydował, że dzieci mają mieszkać z ojcem. Kobieta nie może pogodzić się z taką decyzją. Jak twierdzi, podejrzenie u niej choroby psychicznej, to nie jest wystarczający argument do odebrania dzieci. Ponadto twierdzi, że były maż uniemożliwia jej kontakty z córkami, co doprowadza do zerwania więzi rodzinnych.

2) Barbara i jej czterech niepełnosprawnych umysłowo synów czują się nękani przez miejscową policję. Funkcjonariusze, rzekomo celowo, przyjeżdżają na ich posesję, niepokoją ich, uderzają w drzwi, bezpodstawnie legitymują i wystawiają mandaty.

3) Karolina choruje na otyłość olbrzymią. Kobieta w zeszłym roku poroniła dziecko w 34 tygodniu ciąży. Jak twierdzi, dzień przed poronieniem wezwała karetkę z powodu wysokiego ciśnienia. Zespół ratownictwa udzielił jej pomocy w domu i odjechał. Kiedy jej stan nie ulegał poprawie rodzina ponownie wezwała pogotowie, jednak rzekomo odmówiono przyjazdu. Następnego dnia Karolina doznała krwawienia z dróg rodnych, po czym po kilku godzinnej akcji straży pożarnej przy przetransportowaniu ciężarnej do szpitala, okazało się, że dziecko zmarło.

4) Powrócimy też do sprawy Ewy, która dzięki pomocy programu odzyskała dom od byłego męża. Mężczyzna mieszkał w nim bezprawnie. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy