serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  23.08.2018

1) Walczy o 4 letnią córkę, bo sąd powierzył opiekę nad dzieckiem pradziadkom. Matka, narkomanka,...

Sprawa dla reportera 

23.08.2018

1) Walczy o 4 letnią córkę, bo sąd powierzył opiekę nad dzieckiem pradziadkom. Matka, narkomanka,... ROZWIŃ

1) Walczy o 4 letnią córkę, bo sąd powierzył opiekę nad dzieckiem pradziadkom. Matka, narkomanka, wyjechała z nowym partnerem za granicę. Sąd uznał, że ojciec nie ma więzi rodzinnych z córkę, choć bezprawnie ograniczano mu kontakty rodzicielskie.

2) Agnieszka opiekowała się niepełnosprawnymi dziećmi. W wieku 30 lat, kiedy miała już 2 swoich pociech niespodziewanie zachorowała na schorzenie, które do dziś nie zostało zdiagnozowane. Wykręca jej wszystkie kończyny, dostaje skurczy wszystkich mięśni, ogromnie cierpi. Miała wszczepiony stymulator mózgu, ale choroba wróciła. Wciąż liczy, że ktoś jej pomoże.

3)Izabela i jej syn na swojej drodze spotkała majętnego człowieka z Marsylii. Aby zapewnić byt rodzinie, postanowił kupić żonie dom. Niestety kupił go na brata. Tuż przed śmiercią remontował dom dla rodziny, ale niestety akt notarialny jest na brata, który zamierza nieruchomość przejąć. I po jego stronie stanął sąd pierwszej instancji. Izabeli i dziecku grozi wyrzucenie na bruk.

4) Byli bez domu, chorzy, oszukani. Wracamy do sprawy rodziny Banaszewskich. Dzięki pomocy widzów poprawiła się ich sytuacja materialna i mają nowy dom. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy