serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  23.04.2020

1) Sprawa młodego mężczyzny, który popełnił samobójstwo na terenie zakładu pracy. Wdowa po mężczyźnie próbuje...

Sprawa dla reportera 

23.04.2020

Napisy: polskie dla niesłyszących

1) Sprawa młodego mężczyzny, który popełnił samobójstwo na terenie zakładu pracy. Wdowa po mężczyźnie próbuje... ROZWIŃ

1) Sprawa młodego mężczyzny, który popełnił samobójstwo na terenie zakładu pracy. Wdowa po mężczyźnie próbuje dowieść, że w miejscu pracy dochodziło do mobbingu na pracownikach, co mogło być przyczyną targnięcia się na życie jej męża. Państwowa Inspekcja Pracy, która badała tę sprawę, również wskazała na liczne nieprawidłowości w funkcjonowaniu zakładu.

2) Rodzina, matka i trójka jej dzieci mieszkają w tragicznych warunkach w starych barakach. Kobieta opiekuje się również schorowaną matką. Rodzina skarży się na brak pomocy z miejscowej opieki społecznej. W opiece nad dziećmi pomaga ich ojciec, który po rozstaniu z matką zamieszkał w pobliskim ośrodku dla bezdomnych. Dzieci są wyjątkowo uzdolnione, uczą się grać na instrumentach, ich pasją jest muzyka klasyczna oraz taniec.

3) Wracamy do historii właściciela podwarszawskiej wypożyczalni kajaków. Mężczyzna został obciążony odszkodowaniem za śmierć młodego chłopaka podczas spływu kajakowego na wieczorze kawalerskim. Nasz bohater twierdzi, że nie był poinformowany o toczących się rozprawach oraz że nie mógł się skutecznie bronić. Dzięki pomocy naszych ekspertów udało się przywrócić termin do wniesienia sprzeciwu od nakazu zapłaty.

4) Na koniec powracamy do sprawy ojca dwójki dzieci, który dzięki interwencji programu odzyskał prawo do kontaktów z nimi we własnym domu. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy