serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  21.09.2017

1) Pan Piotr nie może pogodzić się decyzją sądu o przyznaniu opieki nad dwójką dzieci...

Sprawa dla reportera 

21.09.2017

1) Pan Piotr nie może pogodzić się decyzją sądu o przyznaniu opieki nad dwójką dzieci... ROZWIŃ

1) Pan Piotr nie może pogodzić się decyzją sądu o przyznaniu opieki nad dwójką dzieci ich matce. Uważa, że dzieci chcą mieszkać z nim, a matka nie interesuje się ich losem. Jak twierdzi, wielokrotnie chciał wywiązać się z postanowienia wydania dzieci, jednak jego była partnerka nie stawiała się po nie. W pierwszej instancji opieka była przyznana Piotrowi, jednak w drugiej sąd przyznał ją matce m.in. dlatego, że Piotr nie dopilnował wykonywania obowiązku szkolnego dzieci.

2) Pani Stanisława, matka dwóch synów chorych na Hunningtona, nie jest w stanie opiekować się nimi. Dlatego urzędnicy odesłali jednego z chłopców do domu Pomocy Społecznej, oddalonego o ok. 100 km. Drugi syn czeka w kolejce. Kobieta chciałaby, aby jej synowie znaleźli się w jednej placówce, bliżej domu.

3) Jacek, niegdyś prężny przedsiębiorca, stracił dobytek życia pożyczając przed kilkoma laty 30 tys. zł od prywatnej osoby. Jak twierdzi, spłacił dług w całości, jednak pożyczkodawca nie chciał wydawać mu pokwitowań i żądał kolejnych spłat. Ostatecznie pożyczkodawca oddał sprawę do sądu, a następnie do komornika. Ten zlicytował majątek , a Jacek wraz z ojcem i niepełnosprawnym bratem muszą opuścić dom. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy