serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  21.07.2016

1) 10-letni Piotrek utonął w basenie podczas kolonii letnich w Zakopanem. Jak twierdzi matka, tuż...

Sprawa dla reportera 

21.07.2016

1) 10-letni Piotrek utonął w basenie podczas kolonii letnich w Zakopanem. Jak twierdzi matka, tuż... ROZWIŃ

1) 10-letni Piotrek utonął w basenie podczas kolonii letnich w Zakopanem. Jak twierdzi matka, tuż przed wyjazdem informowała opiekunów, że jej syn nie umie pływać. Sprawa trafiła do prokuratury i sądu, jednak wszystkie instytucje odpowiedzialne w tym czasie za opiekę na dzieckiem zostały uniewinnione.

2) Dorota wraz z dziećmi może być wkrótce eksmitowana z domu przez swoją bratową. Jak twierdzi, wszystko przez brata, który w darowiźnie oddał swojej żonie dom, którego był właścicielem. Kobieta i pozostałe rodzeństwo przekonują, że brat otrzymał majątek w celu uchronienia go przed służbą wojskową i zobowiązał się, że z czasem przepisze majątek z powrotem na siostry. Dom przepisał, ale na żonę. Sprawa trafiła do sądu, jednak Dorota otrzymała nakaz eksmisji z nieruchomości.

3) Magdalena i Grzegorz Kowalczyk kilka lat temu wykupili z bonifikatą od Urzędu Miasta mieszkanie komunalne, w którym mieszkali od kilkudziesięciu lat. Po pewnym czasie sprzedali nieruchomość i byli zobowiązani do kupna nowej nie później niż rok od sprzedaży. Jak twierdzi małżeństwo, problemy z uzyskaniem kredytu na nowy dom sprawiły, że spóźnili się 11 dni z popisaniem umowy kupna. Urząd Miasta wydał decyzję o zwrocie bonifikaty w wys. 300 tys. zł. Małżeństwa na to nie stać. Jeden komornik zajął pensję Magdaleny, drugi ich dom. Rodzina obawia się, że wkrótce dom zostanie zlicytowany. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy