1) 10-letni Piotrek utonął w basenie podczas kolonii letnich w Zakopanem. Jak twierdzi matka, tuż...

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  21.07.2016

1) 10-letni Piotrek utonął w basenie podczas kolonii letnich w Zakopanem. Jak twierdzi matka, tuż...

Sprawa dla reportera 

21.07.2016

1) 10-letni Piotrek utonął w basenie podczas kolonii letnich w Zakopanem. Jak twierdzi matka, tuż... ROZWIŃ

1) 10-letni Piotrek utonął w basenie podczas kolonii letnich w Zakopanem. Jak twierdzi matka, tuż przed wyjazdem informowała opiekunów, że jej syn nie umie pływać. Sprawa trafiła do prokuratury i sądu, jednak wszystkie instytucje odpowiedzialne w tym czasie za opiekę na dzieckiem zostały uniewinnione.

2) Dorota wraz z dziećmi może być wkrótce eksmitowana z domu przez swoją bratową. Jak twierdzi, wszystko przez brata, który w darowiźnie oddał swojej żonie dom, którego był właścicielem. Kobieta i pozostałe rodzeństwo przekonują, że brat otrzymał majątek w celu uchronienia go przed służbą wojskową i zobowiązał się, że z czasem przepisze majątek z powrotem na siostry. Dom przepisał, ale na żonę. Sprawa trafiła do sądu, jednak Dorota otrzymała nakaz eksmisji z nieruchomości.

3) Magdalena i Grzegorz Kowalczyk kilka lat temu wykupili z bonifikatą od Urzędu Miasta mieszkanie komunalne, w którym mieszkali od kilkudziesięciu lat. Po pewnym czasie sprzedali nieruchomość i byli zobowiązani do kupna nowej nie później niż rok od sprzedaży. Jak twierdzi małżeństwo, problemy z uzyskaniem kredytu na nowy dom sprawiły, że spóźnili się 11 dni z popisaniem umowy kupna. Urząd Miasta wydał decyzję o zwrocie bonifikaty w wys. 300 tys. zł. Małżeństwa na to nie stać. Jeden komornik zajął pensję Magdaleny, drugi ich dom. Rodzina obawia się, że wkrótce dom zostanie zlicytowany. ZWIŃ