serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  20.09.2018

1) Dawid ma 21 lat i od kilkunastu choruje na autyzm. Rodzice mężczyzny zwrócili się z...

Sprawa dla reportera 

20.09.2018

1) Dawid ma 21 lat i od kilkunastu choruje na autyzm. Rodzice mężczyzny zwrócili się z... ROZWIŃ

1) Dawid ma 21 lat i od kilkunastu choruje na autyzm. Rodzice mężczyzny zwrócili się z prośbą o pomoc w znalezieniu specjalistów, którzy pomogliby im w leczeniu syna. Dawid jest agresywny w stosunku do siebie i rodziny – bije się po głowie, atakuje najbliższych. Jak twierdzą agresja nasiliła się po pobycie w szpitalu psychiatrycznym. Rodzice czują się niewolnikami swojego dziecka. Ojciec zrezygnował z pracy, aby pomóc żonie w opiece nad Dawidem. Matka Dawida przez pewien czas pracowała w Zakładach Tworzyw Sztucznych Pronit w Pionkach. Na kanwie reportażu wracamy również do sprawy upadłości zakładu.

2) Pani Marlena z okolic Lublina jest matką dwóch synów. Po rozstaniu z mężem, jeden syn został z nią, a drugi z ojcem dzieci. Kobieta walczy z byłym mężem o prawo do kontaktów z synem. Mimo, że te są ustalone przez sąd, Marlena twierdzi, że były mąż nie stosuje się do postanowienia i uniemożliwia jej widzenie się z dzieckiem.

3) Edward z okolic Kamieńska jest w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Jego dom spalił się kilka miesięcy temu i mężczyzna mieszka w zgliszczach budynku. Pogorzelec nie chce opuścić swojej ojcowizny i prosi jedynie o pomocy w uzyskaniu kontenera mieszkalnego.
ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy