1) Wioletta jest chora na nowotwór prawej piersi z przerzutami do płuc, a także kości...

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  20.08.2015

1) Wioletta jest chora na nowotwór prawej piersi z przerzutami do płuc, a także kości...

Sprawa dla reportera 

20.08.2015

1) Wioletta jest chora na nowotwór prawej piersi z przerzutami do płuc, a także kości... ROZWIŃ

1) Wioletta jest chora na nowotwór prawej piersi z przerzutami do płuc, a także kości śródpiersia. Jest leczona metodą hipertermii. Niestety jest to leczenie bardzo kosztowne, na które jej nie stać.

2) Jerzy Siedlecki kilkanaście lat temu był biznesmenem. Dorobił się ogromnego majątku. Niestety w wyniku powierzenia znacznej kwoty pieniędzy nowemu wspólnikowi stracił część pieniędzy. Walka o odzyskanie pieniędzy okazała się nieskuteczna, a liczne długi Jerzego doprowadziły do licytacji majątku. Rodzina od pewnego czasu mieszka w barakowozie. W tej sprawie pokrzywdzony czuje się również Jan Trojan, który planował kupić dla siebie i trójki sowich dzieci dom od pana Jerzego. Zapłacił zadatek mężczyźnie, a ten przeznaczył go na spłatę długów. Jan Trojan do dziś nie może zamieszkać w domu, ani odzyskać zadatku.

3) Sprawa bezdomnych, samotnych matek z dziećmi – podopiecznych fundacji „Arka” z Bogatyni. Jak twierdzi dyrektor ośrodka, pomoc społeczna kieruje bezdomnych do „Arki”, ale nie pokrywa kosztów adekwatnych do ich utrzymania. ZWIŃ