serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  20.07.2017

1) Dwa lata temu Dariusz stracił żonę w wypadku samochodowym. Córka została sparaliżowana. Do zdarzenia...

Sprawa dla reportera 

20.07.2017

1) Dwa lata temu Dariusz stracił żonę w wypadku samochodowym. Córka została sparaliżowana. Do zdarzenia... ROZWIŃ

1) Dwa lata temu Dariusz stracił żonę w wypadku samochodowym. Córka została sparaliżowana. Do zdarzenia doszło podczas powrotu z wakacji. Drogę zajechał im samochód, Dariusz chcąc ratować rodzinę, odbił kierownicą, wjechał do lasu i uderzył w drzewo. Sprawcy do dziś nie ukarano. Prokuratura raz umorzyła śledztwo twierdząc, że nie może znaleźć kierowcy. Choć – zdaniem mężczyzny – odnalezienie kierowcy jest proste, bo jechał autem znanej firmy ochroniarskiej. Sąd nakazał prokuraturze ponownie wszcząć śledztwo, wytykając mu wiele nieprawidłowości. Córka Dariusza wymaga ciągłej rehabilitacji. Ojciec zbiera również fundusze na leczenie komórkami macierzystymi, wierząc, że one pomogą jego córce.

2) Pani Anna i jej niepełnosprawna córka mieszkają w okolicach Kańczugi w miejscowości Łopuszka Wielka, w drewnianym domu, który grozi zawaleniem. Kobiety nie mają ciepłej wody, ściany są zagrzybione. Dom stoi na terenie zalewowym, przez co podczas powodzi był wielokrotnie podtapiany.

3) Wiesław cierpi na genetyczną chorobę skóry – rybią łuskę. Utrzymuje się jedynie z renty i – jak twierdzi – nie stać go na kosztowne leczenie. Mężczyzna popadł w depresję, gdyż czuje się bezradny w walce z nieuleczalnym schorzeniem.

4) Wracamy do sprawy Bogdana , biznesmena, który wpadł w spiralę milionowych długów. Komornik zajął mu cały majątek wart 20 mln zł i oszacował na 3 mln zł. Trudna sytuacja rodziny doprowadziła jego żonę do depresji, a następnie anoreksji. Po emisji programu, dzięki pomocy specjalistów, zostało uchylone postanowienie o egzekucji z majątku, a nieruchomości zostaną ponownie oszacowane. ZWIŃ