serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  20.04.2017

1) Agata dwa lata temu została ranna w wyniku wybuchu pieca, w mieszkaniu, które chciała...

Sprawa dla reportera 

20.04.2017

1) Agata dwa lata temu została ranna w wyniku wybuchu pieca, w mieszkaniu, które chciała... ROZWIŃ

1) Agata dwa lata temu została ranna w wyniku wybuchu pieca, w mieszkaniu, które chciała wynająć. Siła eksplozji była tak duża, że kobieta wypadła z czwartego piętra na chodnik. W wybuchu została ranna również jej 3-letnia córka. Obie spędziły kilka miesięcy w szpitalach, przeszły przeszczepy skóry. Kości miednicy i ręki Agaty są poskręcane śrubami. Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie wybuchu i ofiara nie otrzymała żadnego odszkodowania, ani zadośćuczynienia za obrażenia.

2) Sławomir prowadzi gospodarstwo. Dwa lata temu kupił kombajn i zestaw żniwny od innego rolnika. Przez półtora roku użytkował sprzęt. Niestety w listopadzie ubiegłego roku do gospodarstwa Sławomira przyjechała policja, z postanowieniem prokuratorskim o zajęciu kombajnu na rzecz prowadzonego śledztwa przeciwko rolnikowi, który mu go sprzedał. Jak się okazało, mężczyzna nie miał prawa przeprowadzić takiej transakcji, ponieważ maszyna była już zajęta przez firmę leasingowa, której ten nie spłacał kredytu. Sławomir do tej pory nie odzyskał ani kombajnu, ani 100 tys. zł, które za niego zapłacił.

3) 19-letni Marcin w 2015 r. zderzył się skuterem z samochodem. Chłopak doznał wielonarządowych obrażeń ciała, spędził kilka miesięcy w szpitalach. Kierowca samochodu był pod wpływem alkoholu. Zabrano mu jedynie prawo jazdy. Prokuratura od dwóch lat bada sprawę, ciągle ją zawieszając, ze względu na brak ostatecznej opinii biegłego sądowego, który stwierdziłby ostateczny uszczerbek na zdrowiu Marcina. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy