serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  19.11.2015

1) Robert od kilku miesięcy nie ma kontaktu ze swoją 7-letnią córką. Dziewczynka przebywa z...

Sprawa dla reportera 

19.11.2015

1) Robert od kilku miesięcy nie ma kontaktu ze swoją 7-letnią córką. Dziewczynka przebywa z... ROZWIŃ

1) Robert od kilku miesięcy nie ma kontaktu ze swoją 7-letnią córką. Dziewczynka przebywa z matką mimo postanowienia sądu, wydanego w związku z rozwodem. Sąd powierzył pieczę ojcu. Robert zwracał się z prośbą o pomoc w odzyskaniu dziecka do wielu instytucji - bezskutecznie. Przeprowadził też prowokację, dotycząca wydawania opinii psychologicznej. Udowodnił, że ów psycholog nie posiadał odpowiednich kwalifikacji. Sprawa znalazła finał w prokuraturze.

2) 35—letnia Katarzyna kilka lat temu zaczęła odczuwać skurcze łydek, nóg, które następnie nasiliły się i objęły całe ciało. Po wielokrotnych wizytach w szpitalach i diagnozowaniu okazało się, że Kasia cierpi na dystonię. Rodzina twierdzi, że kobieta nie ma odpowiedniego leczenia i prosi o pomoc w dokładnym zdiagnozowaniu.

3) Krystyna wraz z mężem 30 lat temu kupiła dom od prywatnej osoby. Po pewnym czasie okazało się, że dom stoi na działce nadleśnictwa. Rodzina chciała wykupić grunty, jednak właściciel nie wyraził na to zgody i założył sprawę o eksmisję. Krystyna postanowiła ubiegać się o zasiedzenie, co ostatecznie uzyskała. Zasiedzenie obejmuje jedynie budynki, a nie grunty. Rodzina obawia się, że wkrótce może stracić swój majątek. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy