serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  19.04.2018

1) Paweł przeszedł w dzieciństwie zapalenie opon mózgowych. To jednak nie przeszkodziło wojsku, aby wcielić...

Sprawa dla reportera 

19.04.2018

1) Paweł przeszedł w dzieciństwie zapalenie opon mózgowych. To jednak nie przeszkodziło wojsku, aby wcielić... ROZWIŃ

1) Paweł przeszedł w dzieciństwie zapalenie opon mózgowych. To jednak nie przeszkodziło wojsku, aby wcielić go do marynarki wojennej. Podczas służby doznał udaru i do tego roku otrzymywał rentę wojskową. Po 22 latach Zakład Ubezpieczeń Społecznych odebrał mu świadczenie. Paweł jest osobą bardzo pozytywną, społecznikiem, biega boso po Polsce i Europie. Uwielbia śpiewać, brał udział w programie „Szansa na Sukces” z udziałem Andrzeja Rosiewicza.

2) Pani Barbara po tragicznej, samobójczej śmierci córki, została rodziną zastępczą dla dwóch wnuczek. Niedawno sąd zmienił jednak decyzję i przywrócił władze rodzicielską ojcu dziewczynek, który mieszka wraz z nimi u Barbary. Kobieta przygarnęła go do siebie z dobrej woli. Mężczyzna utrzymuje się z prac dorywczych i nie ma własnego mieszkania. Mimo to sąd stwierdził, że to on daje dzieciom lepsze warunki do życia. Jednocześnie sąd zarzuca pani Barbarze, że zrezygnowała z pracy na rzecz świadczenia w ramach 500+. Kobieta przyznaje, że owszem zrezygnowała, ale zrobiła to dla dobra dzieci.

3) Marzena po rozwodzie z mężem zawarła w sadzie ugodę, że zbywa mieszkanie na rzecz męża, a on ma spłacić zaciągnięty kredyt hipoteczny. Bank nie uznał ugody. Mężczyzna nie spłaca kredytu, a wobec Marzeny komornik wszczął egzekucję. Kobieta czuje się pokrzywdzona przez reprezentującego ją adwokata. Uważa, że wprowadził ją w błąd przy zawieraniu ugody, która okazała się nieskuteczna. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy