serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  18.06.2020

1) Dwie samotne matki pokrzywdzone przez tego samego mężczyznę. Pierwsza z nich jest jego byłą...

Sprawa dla reportera 

18.06.2020

Napisy: polskie dla niesłyszących

1) Dwie samotne matki pokrzywdzone przez tego samego mężczyznę. Pierwsza z nich jest jego byłą... ROZWIŃ

1) Dwie samotne matki pokrzywdzone przez tego samego mężczyznę. Pierwsza z nich jest jego byłą żoną. Twierdzi, że były mąż nie płaci alimentów na ich wspólne dzieci oraz próbuje pozbawić ją praw rodzicielskich. Druga z kobiet to przyjaciółka mężczyzny. Czuje się oszukana, ponieważ powierzyła mu pół miliona złotych, które obiecywał pomnożyć na giełdzie. Mężczyzna nie wywiązał się z umowy i nie zwrócił pieniędzy. Kobiety przedstawiają liczne dowody na to, że mężczyzna opływa w luksusie, natomiast on skutecznie dowodzi przed sądem, że jest osobą ubogą i nie stać go na spłatę długów.

2) Wracamy do historii rolnika skazanego na 5,5 roku więzienia za molestowanie seksualne i gwałty na pracownikach swojego gospodarstwa oraz znęcanie się nad żoną. Mężczyzna nie zgadza się z wyrokiem. Sąd odrzucił jego wnioski o zbadanie wariografem, a biegli uznali, że poszkodowani mężczyźni nie są w pełni wiarygodni. Ponadto skazany podejrzewa, że jeden z poszkodowanych pracowników jest w zażyłych relacjach z jego żoną i to mogło to mieć wpływ na oskarżenie go. Sąd odroczył termin stawienia się do zakładu karnego w celu odbycia kary, a nasi eksperci udzielili porad i wskazali kierunek obrony.

3) Sprawa 12-letniego chłopca, który choruje na zespół bardzo rzadkich objawów, m.in. nie odczuwa bólu, również gdy łamią mu się kości oraz nie poci się. Choroba zniszczyła dziecku stawy kolanowe i doprowadziła do tego, że porusza się tylko na wózku inwalidzkim. Konieczna jest operacja wszczepienia płytki, która zatrzyma dalszą destrukcję kolana. Jedynym ratunkiem jest operacja w nowoczesnej klinice u dr. Paleya. Koszt leczenia wynosi pół miliona zł.

4) Wracamy też do sprawy kobiety, która mieszkała ze schorowanymi rodzicami w walącym się, drewnianym domu z dziurawym dachem. W budynku nie było łazienki, toalety, pomieszczenie ogrzewał stary piec. Jedyną żywicielką rodziny była krowa. Dzięki pomocy widzów udało się zebrać ponad 100 tys. zł na kupno i wyposażenie nowego domu dla rodziny. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy