serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  18.04.2019

1) Historia strażników więziennych, którzy zostali oskarżeni przez kolegę z pracy o pobicie. Twierdzą, że...

Sprawa dla reportera 

18.04.2019

1) Historia strażników więziennych, którzy zostali oskarżeni przez kolegę z pracy o pobicie. Twierdzą, że... ROZWIŃ

1) Historia strażników więziennych, którzy zostali oskarżeni przez kolegę z pracy o pobicie. Twierdzą, że oskarżenie było fałszywe. Mimo tego, zostali wydaleni ze służby. Obecnie walczą o sprawiedliwość i powrót do pracy.

2) Ta wielodzietna rodzina mieszka w zawilgoconym mieszkaniu socjalnym bez bieżącej wody. Część dzieci jest ni3epełnosprawna. Do tego borykają się z problemem alkoholowym dziadka. Nie stać ich na wynajęcie lub kupno własnego lokum, z lepszymi warunkami. Borykają się z zadłużeniem wobec dostawcy prądu i gminy. Zwrócili się do nas o pomoc w znalezieniu nowego mieszkania.

3) Ten chłopiec urodził się ze skomplikowaną wadą serca. Jedynym ratunkiem jest skomplikowana operacja w Stanach Zjednoczonych, ponieważ w Polsce nikt się takiej nie podejmie. Jej koszt to 2,5 mln zł. Rodzina potrzebuje wsparcia finansowego, ponieważ sama nie jest w stanie podołać takim kosztom leczenia dziecka.

4) Wracamy do historii Teosia, który po emisji programu został zoperowany i zaczął chodzić. Rodzina potrzebuje dalszego wsparcia finansowego na rehabilitację oraz kolejne operacje.

5) Przypominamy również historię matki, która nie radziła sobie z synem chorym na autyzm. Kobieta zwróciła się do nas z prośbą znalezienia odpowiedniego ośrodka dla syna. Po emisji programu mężczyzna został przyjęty do specjalistycznej placówki. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy