serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  18.02.2021

1) Klemens jest wdowcem, który zajmuje się swoim niepełnosprawnym synem. Po śmierci żony popadł w...

Sprawa dla reportera 

18.02.2021

Napisy: polskie dla niesłyszących

1) Klemens jest wdowcem, który zajmuje się swoim niepełnosprawnym synem. Po śmierci żony popadł w... ROZWIŃ

1) Klemens jest wdowcem, który zajmuje się swoim niepełnosprawnym synem. Po śmierci żony popadł w konflikt ze swoim drugim synem. Dzięki działaniu brata Klemens stracił prawo jazdy, a wizyty patrolu policyjnego stały się codziennością. Dodatkowo, rzekomo według rodziny syna, chłopak cierpi na chorobę Parkinsona i nadużywa alkoholu. Powodem niesnasek może być poznanie przez ojca nowej kobiety, która zamieszkała razem z nim.

2) Mały Aleksander ma ciężką wadę serca - skrajna postać tetralogii Fallota. Jego serce musi pracować z podwojoną siłą, choroba charakteryzuje się sinicą palców, ust, dusznościami i szybkim męczeniem się. Jedynym ratunkiem przed śmiercią jest operacja w USA w Stanford. Jednak jej koszt – 4,5 mln zł nie pozwala rodzicom spać spokojnie. Pomimo swoich wysiłków nie są w stanie samodzielnie zebrać tak ogromnej sumy na leczenie swojego jedynego dziecka.

3) Sąsiedzki konflikt o rodzinną restaurację Romana. Część budynku, w którym mieści się lokal, a dokładnie jego ściana szczytowa stoi na działce sąsiada. Przez tą sytuację właściciel lokalu gastronomicznego nie może wykonać żadnego remontu, co doprowadza do pogorszenia stanu budynku. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy