serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  18.02.2016

1) Marian i Marianna w 2011 r. wynajęli swój dom lokatorom. Przez kilka miesięcy płacili...

Sprawa dla reportera 

18.02.2016

1) Marian i Marianna w 2011 r. wynajęli swój dom lokatorom. Przez kilka miesięcy płacili... ROZWIŃ

1) Marian i Marianna w 2011 r. wynajęli swój dom lokatorom. Przez kilka miesięcy płacili oni czynsz za dom, jednak po pewnym czasie przestali. Spór trafił do sądu, jednak właściciele nieruchomości przegrali sprawę o zapłatę zaległego czynszu, ponieważ lokatorzy udowodnili, że zapłacili z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Pani Marianna czuje się bezradna, twierdzi że lokatorzy doprowadzili dom do ruiny i nie wpuszczają jej na teren nieruchomości.

2) Sprawa dwóch kobiet – byłych żon tego samego mężczyzny. Kobiety czują się oszukane i pokrzywdzone przez swojego byłego męża. Jedna z żon – Paulina, obawia się, że wkrótce jako samotna matka może stracić trójkę adoptowanych podczas małżeństwa dzieci, ponadto co miesiąc musi spłacać długi zaciągnięte przez byłego męża. Paulina jest w bardzo trudnej sytuacji, mężczyzna nie płaci alimentów na trójkę swoich dzieci. Ewa – kolejna była żona twierdzi, że jej były mąż próbuje odebrać darowiznę w postaci mieszkania ich córce Weronice.

3) Joanna, pielęgniarka z Piaseczna jest chora na dystrofię twarzowo łopatkowo ramieniową - jedną z najcięższych chorób genetycznych. Została zakwalifikowana do zabiegu przeszczepu komórek macierzystych, jednak jej sytuacja finansowa jest bardzo trudna. Niezbędna jest pomoc finansowa na przeprowadzenie zabiegów. ZWIŃ