1) 19-letnia dziewczyna zmarła na tętniaka mózgu. Jak twierdzą rodzice, córka nie otrzymała odpowiedniej pomocy...

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  17.01.2019

1) 19-letnia dziewczyna zmarła na tętniaka mózgu. Jak twierdzą rodzice, córka nie otrzymała odpowiedniej pomocy...

Sprawa dla reportera 

17.01.2019

1) 19-letnia dziewczyna zmarła na tętniaka mózgu. Jak twierdzą rodzice, córka nie otrzymała odpowiedniej pomocy... ROZWIŃ

1) 19-letnia dziewczyna zmarła na tętniaka mózgu. Jak twierdzą rodzice, córka nie otrzymała odpowiedniej pomocy od lekarzy, którzy wcześniej powinni przeprowadzić operacje. Prokuratura prowadziła postępowanie w sprawie błędu lekarskiego, ale sprawa została umorzona. Rodzina nie zgadza się z postanowieniem prokuratury i szuka dalszej pomocy.

2) Prezes pewnej miejskiej spółki został oskarżony przez straż pożarną i policję o popełnienie kilku wykroczeń, w tym napaść na funkcjonariusza publicznego. Sąd uznał jego winę. Mężczyzna czuje się pokrzywdzony przez wymiar sprawiedliwości i walczy o uniewinnienie.

3) 15 lat temu przyjechał do Polski i ożenił się z Polką, którą ma dwójkę dzieci. Po kilkunastu latach opuścił żonę, ponieważ – jak twierdzi – była o niego chorobliwie zazdrosna. Złożył pozew o rozwód. Podczas sprawy rozwodowej żona oraz dzieci zeznały, że znęcał się nad nimi. Sąd skazał obcokrajowca na karę pozbawienia wolności. Obecnie wyszedł z aresztu i nie zgadza się z wyrokiem sądu, który jednocześnie pozbawił go praw rodzicielskich.

4) Wracamy do historii rolników, którzy stracili dorobek życia przez lichwiarza, u którego zaciągnęli kredyt na uratowanie gospodarstwa. Po emisji programu postawiono akt oskarżenia lichwiarzowi. ZWIŃ