serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  16.03.2017

1) Pani Irena przepisała gospodarstwo jednemu z synów. W wyniku licznych konfliktów, awantur...

Sprawa dla reportera 

16.03.2017

1) Pani Irena przepisała gospodarstwo jednemu z synów. W wyniku licznych konfliktów, awantur... ROZWIŃ

1) Pani Irena przepisała gospodarstwo jednemu z synów. W wyniku licznych konfliktów, awantur i interwencji policyjnych próbowała cofnąć darowiznę. Niestety nieskutecznie. Kobieta czuje się bezradna. Obdarowany syn nie wpuszcza na podwórko swojego rodzeństwa, które chce pomóc matce.

2) 30-letni mężczyzna w wieku 6 lat przeżył tragiczny wypadek drogowy, w wyniku którego miał zmiażdżone krocze. Konieczna była amputacja genitaliów. Do dziś jest cewnikowany. Mężczyzna zgłosił się do nas z prośbą o pomoc w znalezieniu ośrodka, który zrekonstruowałby jego narządy płciowe.

3) Dorota jest żoną założyciela pierwszego w Polsce prywatnego centrum medycznego. Po śmierci męża odziedziczyła jego majątek, w tym działkę w Warszawie, na której stoi założona przez nich placówka, dziś należąca do zagranicznej spółki. Jak twierdzi Dorota, obecny właściciel centrum nie płaci za czynszu. Ocenia, że na tę chwilę dług wynosi ok. 800 tys. zł. Kobieta złożyła pozew do sądu i sprawa jest w toku. A kobieta nie ma z czego żyć. Pracuje jako opiekun osób chorych na stwardnienie rozsiane, zarabia 400 zł miesięcznie i mieszka z synem w wynajętym mieszkaniu. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy