serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  16.01.2014

1) Historia upośledzonego umysłowo 30-letniego Arkadiusza z Grójca, który odbywa karę trzech lat więzienia. Trafił...

Sprawa dla reportera 

16.01.2014

1) Historia upośledzonego umysłowo 30-letniego Arkadiusza z Grójca, który odbywa karę trzech lat więzienia. Trafił... ROZWIŃ

1) Historia upośledzonego umysłowo 30-letniego Arkadiusza z Grójca, który odbywa karę trzech lat więzienia. Trafił tam za drobne kradzieże. Nie potrafi czytać, ani pisać. Matka walczy o uwolnienie syna.

2) Młody rolnik Sławomir z okolic Włodawy czuje się pokrzywdzony przez swojego wspólnika. Twierdzi, że ukradł mu on prasę rolniczą niezbędną do funkcjonowania gospodarstwa. Wspólnik natomiast twierdzi, że prasę kupił od Sławomira. Prokuratura prowadziła śledztwo, jednak zostało ono umorzone.

3) 28-letnia Małgorzata z okolic Hrubieszowa choruje na dystonię szyjną – mięśnie szyi nie pracują prawidłowo, co sprawia, że głowa kobiety „leci” do tyłu. Małgorzata szuka pomocy w zdiagnozowaniu i leczeniu choroby.

4) Wracamy do sprawy śmierci Magdy z okolic Płońska, która 5 lat temu zginęła na przejściu dla pieszych. Po emisji programu nastąpiły nowe okoliczności – początkowo uniewinniony kierowca został prawomocnym wyrokiem skazany na karę więzienia. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy