serwisy tvp

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  15.07.2021

1) Pani Paulina od ponad pół roku nie ma kontaktu ze swoim kilkuletnim synem. Po...

Sprawa dla reportera 

15.07.2021

Napisy: polskie dla niesłyszących

1) Pani Paulina od ponad pół roku nie ma kontaktu ze swoim kilkuletnim synem. Po... ROZWIŃ

1) Pani Paulina od ponad pół roku nie ma kontaktu ze swoim kilkuletnim synem. Po rozstaniu rodzice chłopca zawarli ugodę, według której dziecko powinno mieć zapewniony kontakt z obojgiem z nich. Kiedy pani Paulina związała się z nowym partnerem, obcokrajowcem, ojciec dziecka najpierw zgłosił na prokuraturę, że chłopiec jest przez niego bity, po czym, nie czekając na wynik śledztwa, odebrał dziecko matce.

2) Pani Elżbiecie mieszka w jednej z łódzkich kamienic. Nieruchomość wykupił i odnowił prywatny właściciel, a nasza bohaterka jest ostatnią lokatorką, której nie zdołał się pozbyć, mimo wielokrotnego wypowiadania jej umowy najmu i licznych podwyżek czynszu. Kobieta mieszka w kamienicy od dziecka, zajmuje lokal o powierzchni 20 m, o bardzo niskim standardzie. W tym samym pomieszczeniu obok kuchni stoi toaleta.

3) Olena to młoda Ukrainka, która razem z kilkuletnią córeczką przyjechała do Polski na studia i do pracy. Przez internet poznała Polaka, z którym się związała. Ze związku urodziły się czworaczki. Rodzina zamieszkała w mieszkaniu matki ojca dzieci, jednak, jak twierdzi Olena, stało się to przyczyną licznych konfliktów. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy