Sprawa dla reportera  15.05.2014

1) Sprawa śmierci 25-letniego Igora z Warszawy. Jak twierdzi jego rodzina, mężczyzna dwa lata temu...

Sprawa dla reportera 

15.05.2014

1) Sprawa śmierci 25-letniego Igora z Warszawy. Jak twierdzi jego rodzina, mężczyzna dwa lata temu...

ROZWIŃ

1) Sprawa śmierci 25-letniego Igora z Warszawy. Jak twierdzi jego rodzina, mężczyzna dwa lata temu w jednym z centrów handlowych w Warszawie został pobity przez kilku pracowników ochrony i w wyniku obrażeń zmarł. Prokuratura umorzyła śledztwo w tej sprawie.

2) 15-miesięczna Ninka choruje na nowotwór neuroblastomę. W Polsce leczenie tego typu raka kończy się na chemioterapii. Istnieje możliwość leczenia za granicą, jednak koszt takiej terapii to ok. 170 tys. euro, na co nie stać rodziców dziewczynki.

3) Janusz czuje się pokrzywdzony przez swojego ojca. Ten sprzedał cały majątek bez wiedzy syna. Teraz Janusz zmuszony jest mieszkać na strychu, ponieważ nowy właściciel wynajął dom lokatorom. Toczy się też sprawa o eksmisję Janusza. Mężczyzna nie ma środków do życia i obawia się, że wkrótce trafi na bruk.

4) Wracamy do sprawy Elżbiety i jej męża, którzy omal nie stracili swojego domu. W wyniku urzędniczej pomyłki numeracji działek nieruchomość Elżbiety trafiła w ręce jej siostry, która nie chciała sprostować błędu. Po emisji programu w sprawie pojawiły się nowe okoliczności. ZWIŃ

Załaduj następne