serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  15.03.2018

1) Hubert - ojciec szóstki dzieci został skazany na 6,5 roku więzienia za rzekomy wielokrotny...

Sprawa dla reportera 

15.03.2018

1) Hubert - ojciec szóstki dzieci został skazany na 6,5 roku więzienia za rzekomy wielokrotny... ROZWIŃ

1) Hubert - ojciec szóstki dzieci został skazany na 6,5 roku więzienia za rzekomy wielokrotny gwałt na swojej najstarszej córce. Dziewczynka na początku zeznała, że ojciec zrobił to. Jednak w późniejszych przesłuchaniach przyznała, że została zmuszona przez wujka do takiego zeznania. Mimo tego, sąd skazał mężczyznę. Rodzina nie wierzy w winę Huberta.

2) Dwóch policjantów z Kudowy Zdroju - Kamil i Michał zostali zawieszeni w pełnieniu służby za rzekome celowe zniszczenie terenowego radiowozu i poruszanie się poza swoim rejonem. Mieli min. urwać miskę. Mężczyźni twierdzą, że są niewinni, a stan sprzętu to wina zaniedbań w policji. Od roku nie mogą pełnić służby, są na utrzymaniu swoich rodzin. Wraz z innymi funkcjonariuszami opowiedzą o urokach pracy w policji.

3) Mieszkańcy bloku w Palmirach, należącego do Kampinoskiego Parku Narodowego zgłosili się do nas z prośbą o pomoc w wyremontowaniu budynku. Wielu z nich zajmuje lokale bezumownie, budynek grozi zawaleniem i jest wyłączony z użytkowania. ZWIŃ