serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  15.02.2018

1) Miała nieszczęście poznać Hiszpana. Związała się z nim i urodziła dziecko. Po pewnym czasie...

Sprawa dla reportera 

15.02.2018

1) Miała nieszczęście poznać Hiszpana. Związała się z nim i urodziła dziecko. Po pewnym czasie... ROZWIŃ

1) Miała nieszczęście poznać Hiszpana. Związała się z nim i urodziła dziecko. Po pewnym czasie się zmienił. To ona utrzymywała dom. Kiedy zaczęły się problemy finansowe zaczęła się również przemoc. Uciekła z dzieckiem do Polski. On oskarżył ją o uprowadzenie dziecka, a hiszpański sąd przyznał mu rację. Poparł go również polski sąd rodzinny. Ona od ponad 5 lat musi ukrywać się w kraju przed polskim i hiszpańskim wymiarem sprawiedliwości.

2) Ireneusz przesiedział 3 lata w śledztwie, ponieważ wskazał przyszłego małego świadka koronnego. Ten w zemście przypisał mu odpowiedzialność za blisko 70 przestępstw. I prokuratura dała wiarę pomówieniom. Za zabójstwa, porwania dla okupu, rozboje i porwania miał w ciągu 18 miesięcy zarobić 1700 zł, kiedy w rzeczywistości zarabiał ok. 100 tys. miesięcznie. Największą cenę poniósł jednak jego ojciec, który pod presją psychiczną popełnił samobójstwo.

3) Bracia Nowaccy weszli w spółkę. Jeden z nich pracował we Włoszech, drugi prowadził jego interesy w Pacanowie. Zdaniem pierwszego z braci, prowadził nie do końca uczciwie. Sprzedał kilkanaście zabytkowych samochodów bez rozliczenia się. I powstał braterski konflikt… ZWIŃ