serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  14.12.2017

1) Eliza walczy o prawo do opieki nad córką Wiktorią. Kobieta w zeszłym roku rozwiodła...

Sprawa dla reportera 

14.12.2017

1) Eliza walczy o prawo do opieki nad córką Wiktorią. Kobieta w zeszłym roku rozwiodła... ROZWIŃ

1) Eliza walczy o prawo do opieki nad córką Wiktorią. Kobieta w zeszłym roku rozwiodła się z mężem, rzekomo z powodu przemocy fizycznej i psychicznej. W wyniku wielu spraw sądowych o prawo do opieki nad ich córką sąd zdecydował, że dziecko ma mieszkać z ojcem, a Elizie ograniczono prawa rodzicielskie. Za taką decyzją przemawiał fakt, że Eliza wielokrotnie uniemożliwiała widzenia ojca z córką, wzywała policję, kiedy ten przyjeżdżał po dziecko. Ojciec Wiktorii twierdzi, że od czasu, kiedy córka jest z nim matka nie interesuje się jej losem.

2) Grzegorz i jego żona w wyniku kłopotów finansowych stracili swój dorobek życia. Kilka lat temu doszło do licytacji ich domu i ziemi. Jak twierdzą, ich majątek małżeństwa – 2 hektary i nowy dom zostały zlicytowane po drastycznie zaniżonej cenie ok. 260 tys. zł. Kwota nie pokryła wszystkich wierzytelności, a nowy właściciel chce eksmitować rodzinę z domu.

3) Wracamy do sprawy niepełnosprawnego Grzegorza Boguckiego, który ma konflikt ze swoją bratową – właścicielką ojcowizny. Po emisji programu bratowa eksmitowała Grzegorza z domu.

4) Krzysztof, były oficer wojska polskiego i myśliwy, czuje się pokrzywdzony przez swojego syna, którego wychowywał samotnie. Od kliku lat między mężczyznami trwa konflikt o majątek, a syn próbuje ubezwłasnowolnić Krzysztofa. Mimo braku orzeczenia o chorobie psychicznej Krzysztof stracił pozwolenie na broń myśliwską, ta została mu zarekwirowana. Wielokrotne awantury, pobicia i oskarżenia o kradzieże znajdują swój finał w wyrokach sądowych. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy