serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  14.11.2019

1) Historia rolnika skazanego na 5,5 roku więzienia za molestowanie seksualne i gwałty na pracownikach...

Sprawa dla reportera 

14.11.2019

1) Historia rolnika skazanego na 5,5 roku więzienia za molestowanie seksualne i gwałty na pracownikach... ROZWIŃ

1) Historia rolnika skazanego na 5,5 roku więzienia za molestowanie seksualne i gwałty na pracownikach swojego gospodarstwa oraz za znęcanie się nad swoją żoną. Mężczyzna nie zgadza się z wyrokiem, ponieważ sąd odrzucił jego wnioski o zbadanie go wariografem, a biegli uznali, że poszkodowani mężczyźni nie są w pełni wiarygodni. Ponadto skazany rolnik podejrzewa, że jeden z poszkodowanych pracowników jest w zażyłych relacjach z jego żoną oraz że mogło to mieć wpływ na wytoczenie całego procesu sądowego przeciwko niemu.

2) Sprawa pracowników jednego z konsorcjów firm budowlanych. Jak twierdzą, nie dostali oni zapłaty ok. 4 mln złotych za roboty modernizacyjne w jednej z zabytkowych, warszawskich szkół. Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta wypowiedział im umowę oraz ogłosił przetarg na nowego wykonawcę. Uczniowie remontowanej szkoły to dzieci z niepełnosprawnościami. Obecnie uczą się w placówkach zastępczych.

3) Problemy ubogiej rodziny z dziewięciorgiem dzieci. Trójka z rodzeństwa jest upośledzona umysłowo w stopniu znacznym. W starym, drewnianym domu nie ma łazienki ani podłogi, a dach pokrywa dziurawy eternit. Rodzina prosi o pomoc w zebraniu funduszy na remont. Największym marzeniem najstarszego, chorego syna, jest kąpiel w wannie i nowe, szczelne okna. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy