serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  14.09.2017

1) Sebastian, emerytowany już dziś policjant, kilka lat temu jadąc wraz z żoną i synem...

Sprawa dla reportera 

14.09.2017

1) Sebastian, emerytowany już dziś policjant, kilka lat temu jadąc wraz z żoną i synem... ROZWIŃ

1) Sebastian, emerytowany już dziś policjant, kilka lat temu jadąc wraz z żoną i synem wpadł w potyczki słowne z przejeżdżającym obok motocyklistą. Kiedy udało mu się go zatrzymać doszło do szarpaniny, w wyniku której obaj odnieśli drobne obrażenia. Obaj kierujący wzajemnie oskarżyli się o pobicie. Sprawa przeciwko Sebastianowi ciągnie się od czterech lat, motocyklistę z powództwa b. funkcjonariusza uniewinniono. Sebastian od kilku lat leczy się na depresję, odszedł na emeryturę, gdyż nie był w stanie wykonywać swojej pracy.

2) Andżelika po śmierci biologicznego ojca odziedziczyła część jego majątku. Kiedy okazało się, że spadek jest obciążony długami w wys. ok. 1 mln zł, wraz z matką udała się do notariusza, aby zbyć majątek. Myślała, że przeprowadzając tę operację prawną pozbędzie się długów po zmarłym. Jak twierdzi, mimo tego wierzyciele żądają spłaty długów.

3) Bogdan Bogucki, były wielokrotny mistrz Polski w judo, od kilku lat nie chodzi, cały czas leży, a po mieszkaniu porusza się jedynie na deskorolce. Wymaga stałej opieki rodziny. Mężczyzna przeszedł kilka zabiegów na kręgosłup, jednak – jak twierdzi – nie przyniosły one rezultatu. Bogdan marzy, aby móc chociaż usiąść na wózku inwalidzkim. ZWIŃ