serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  14.07.2016

1) 16-letnia Patrycja jest w lekkim stopniu upośledzona. Dziewczyna poznała przez internet starszego o cztery...

Sprawa dla reportera 

14.07.2016

1) 16-letnia Patrycja jest w lekkim stopniu upośledzona. Dziewczyna poznała przez internet starszego o cztery... ROZWIŃ

1) 16-letnia Patrycja jest w lekkim stopniu upośledzona. Dziewczyna poznała przez internet starszego o cztery lata chłopaka, w którym się zakochała. Zaszła z nim w ciążę i zniknęła z domu rodzinnego. Jak twierdzą rodzice, chłopak uprowadził ją i możliwe, że przetrzymuje wbrew jej woli. Sprawa o demoralizację Patrycji i porwanie toczy się w sądzie. W między czasie dziewczyna urodziła dziecko, a matka jej chłopaka złożyła wniosek o uznanie za rodzinę zastępczą zarówno dla niej, jak i wnuczki. Rodzice Patrycji nie mogą pogodzić się z tą sytuacją. Czują się bezsilni w walce o córkę i wnuczkę.

2) Sprawa byłych ajentów sieci małych sklepów. Jak twierdzą pokrzywdzeni, po zamknięciu działalności gospodarczej otrzymali weksle na kilkaset lub kilkadziesiąt tysięcy w tak zwanym. Jeden z ajentów popełnił samobójstwo, nie radząc sobie z zaistniałą sytuacją. Sprawa trafiła do prokuratury.

3) Dwóch sołtysów wsi z okolic Ryk – były i obecny – walczą o metr graniczny ziemi. Konflikt trwa od kilku lat, kończy się licznymi wyrokami i interwencjami policji. Finału nie widać. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy