serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  14.04.2016

1) 9-miesięczny Franio z Gostynina choruje na nowotwór oczu - siatkówczaka. Jak twierdzą rodzice chłopca,...

Sprawa dla reportera 

14.04.2016

1) 9-miesięczny Franio z Gostynina choruje na nowotwór oczu - siatkówczaka. Jak twierdzą rodzice chłopca,... ROZWIŃ

1) 9-miesięczny Franio z Gostynina choruje na nowotwór oczu - siatkówczaka. Jak twierdzą rodzice chłopca, w Polsce jedynym wyjściem jest chemioterapia, która nie daje gwarancji wyleczenia. Dlatego zbierają fundusze na ratunek oczu syna w Stanach Zjednoczonych. Koszt leczenia za oceanem to 1,5 mln zł.

2) Pan Stanisław wraz z żoną walczą o kontakty z niepełnosprawną 15-letnią wnuczką Anią. Dziadkowie twierdzą, że zięć nie zapewnia wnuczce prawidłowej opieki i jednocześnie utrudnia im możliwość spotkań z nastolatką.

3) Krzysztof z Zakopanego wkrótce będzie musiał opuścić dorobek swojego życia. Wszystko przez dwóch znajomych, którzy namówili go na sprzedaż domu. Kupcy spłacili tylko cześć sumy zapisanej w akcie notarialnym, resztę pieniędzy mieli spłacać Krzysztofowi przez dwadzieścia lat. Umowy nie dotrzymali. W momencie kiedy mężczyzna wystąpił do sądu o cofniecie aktu notarialnego, okazało się, że nieruchomość została sprzedana nowemu nabywcy. Obecnie góral nie ma z czego żyć, a do tego otrzymał nakaz eksmisji z domu. ZWIŃ

Załaduj następne