serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  13.09.2018

1) Pan Arkadiusz wysłał list, w którym pisze o cierpieniu ojca w walce o synka....

Sprawa dla reportera 

13.09.2018

1) Pan Arkadiusz wysłał list, w którym pisze o cierpieniu ojca w walce o synka.... ROZWIŃ

1) Pan Arkadiusz wysłał list, w którym pisze o cierpieniu ojca w walce o synka. Razem z żoną byli przykładnym małżeństwem, oboje pochodzą z bogatych domów. Niestety rozstali się. Mężczyzna ma żal do sądu, który przyznał dziecko jego byłej żonie, a on ma z nim utrudniony kontakt. Czy problem da się rozwiązać i syn będzie jednak miał ojca?

2) Prawdziwa wojna polsko–polska, która mogła skończyć się śmiercią człowieka. Zaradni ludzie, pani sołtys i jej mąż, wpadli w długi, a ich wieloletnia przyjaźń z sąsiadami skończyła się. Dziś żyją niemal w nędzy, a do rodziny za płotem odnoszą się wrogo. Poróżniła ich... kukurydza. Jak doszło do sporu i czy uda się go zażegnać?

3) Góralska rodzina walczyła z systemem, który nie pozwala leczyć dzieci w Stanach Zjednoczonych, gdyż podobno w Polsce leczą lepiej. Rodzice odbijali się od muru obojętności, znieczulicy, nieuczciwości polskich lekarzy. Robili wszystko dla córki Klaudii, która nie mogła chodzić. Sami zebrali pół miliona złotych na operację za oceanem. A w kolejce czeka jeszcze ich syn. Kto nie chciał pomóc rodzinie, jak skończyła się operacja w USA i co czeka ich synka?

4) Szczęśliwa historia, która pokazuje magię telewizji i wielkość ludzkich serc. Nastoletni Daniel urodził się bez dłoni. Szansą na lepsze życie byłaby dla niego bardzo droga proteza. Chłopiec, który m.in. trenował karate, marzył o niej wiele lat. Po emisji reportażu widzowie przyszli mu z pomocą. Ruszyła zbiórka, dzięki której marzenia mogą się spełnić... ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy