serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  13.04.2017

1) Czesław kilka lat temu przeszedł udar, który spowodował nieodwracalne uszkodzenie mózgu. Rolnik leczył się...

Sprawa dla reportera 

13.04.2017

1) Czesław kilka lat temu przeszedł udar, który spowodował nieodwracalne uszkodzenie mózgu. Rolnik leczył się... ROZWIŃ

1) Czesław kilka lat temu przeszedł udar, który spowodował nieodwracalne uszkodzenie mózgu. Rolnik leczył się psychicznie. Oddał w dzierżawę swoje gospodarstwo kilku sąsiadom. Jak twierdzi, dzierżawcy nie płacą, ponadto doszło między nimi do konfliktu o ziemię Czesława i pierwszeństwo dzierżawy. Tymczasem jego rodzina żyje w bardzo trudnych warunkach, a ich sytuacja materialna jest tragiczna.

2) Klaudia to młoda matka, która walczy o odzyskanie dwójki dzieci. Matka Klaudii zwróciła się do Ośrodka Pomocy Społecznej z prośbą o przyznanie pomocy jej córce, która opuszczona przez partnera, nie do końca radziła sobie z opieką nad dziećmi. Ośrodek Pomocy Społecznej oddał dzieci do rodziny zastępczej, twierdząc, że w rodzinie biologicznej jest przemoc i życie dzieci jest zagrożone. Z tą decyzją matka maluchów nie może się pogodzić.

3) Wracamy do sprawy Julii i Wiktorii, dwóch sióstr, którymi opiekuje się ich babcia, ponieważ matka siedzi w wiezieniu. Po emisji programu, dzięki interwencji naszych specjalistów, babcia uzyskała świadczenie 500+ na opiekę nad dziewczynkami.

4) Przypominamy również historię Katarzyny, której dzieci dwa lata temu zabrano do rodziny zastępczej. Po emisji programu dzieci wróciły do matki.

5) Wracamy też do sprawy Michała Szalińskiego, chorego na zanik mięśni. Po emisji programu udało się zebrać 100 tys. zł na leczenie chłopaka komórkami macierzystymi. Dzięki prezydent Świdnicy rodzina wkrótce otrzyma nowe mieszkanie na parterze w bloku, co ułatwi Michałowi codzienne funkcjonowanie. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy