serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  12.11.2015

1) Krystian kilka miesięcy temu złamał niepełnosprawną rękę. Trafił do szpitala, ale lekarze – jak...

Sprawa dla reportera 

12.11.2015

1) Krystian kilka miesięcy temu złamał niepełnosprawną rękę. Trafił do szpitala, ale lekarze – jak... ROZWIŃ

1) Krystian kilka miesięcy temu złamał niepełnosprawną rękę. Trafił do szpitala, ale lekarze – jak twierdzi – nie zauważyli złamania i wypisali go do domu. Obecnie szuka pomocy wśród specjalistów, którzy będą chcieli podjąć się operacji.

2) Bogdan był biznesmenem, który wpadł w spirale milionowych długów. Komornik zajął cały majątek. Jak twierdzi biznesmen, działki warte 20 mln zł zostały sprzedane za 3 mln. Trudna sytuacja finansowa doprowadziła jego żonę do depresji. Kobieta zachorowała na anoreksję.

3) Majątek Róży i jej syna Edwarda został przejęty przez wnuczkę kobiety. Po kilkunastu latach odnalazł się testament, w którym niepiśmienna matka Róży cały majątek przepisała w testamencie prawnuczce.

4) Wracamy do sprawy Oliwki z Chojnic, chorującej na rzadką chorobę artrogrypozę charakteryzująca się deformacją kończyn, przykurczami mięśni. Dziewczynka wymagająca całodobowej opieki, wychowywana jest jedynie przez matkę. Utrzymują się z zasiłków i alimentów. Jedyną szansą na poprawę zdrowia córki była operacja w Niemczech, której koszt to 200 tys. zł. Po emisji programu udało się zebrać te pieniądze. ZWIŃ

Załaduj następne