serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  12.04.2018

1) Justyna urodziła się w biednej rodzinie, jej rodzice byli alkoholikami. Swoje dzieciństwo spędziła w...

Sprawa dla reportera 

12.04.2018

1) Justyna urodziła się w biednej rodzinie, jej rodzice byli alkoholikami. Swoje dzieciństwo spędziła w... ROZWIŃ

1) Justyna urodziła się w biednej rodzinie, jej rodzice byli alkoholikami. Swoje dzieciństwo spędziła w domach dziecka. Raz na jakiś czas jeździła do domu na przepustki, gdzie – jak twierdzi – była gwałcona przez swojego ojca. Mężczyzna został skazany za te czyny i odbywa karę więzienia. Justyna niedawno została po raz kolejny matką. Jednak dziecko, jak inne wcześniejsze, zostało jej odebrane tuż po porodzie. Kobieta nie może pogodzić się z decyzją sądów w sprawie odebrania dzieci.

2) Ojciec pana Andrzeja zostawił po sobie dwa testamenty. Pierwszy mówił o domu dla Andrzeja, drugi o mieszkaniu dla wnuka Wojciecha. Wnuk po śmierci dziadka przeprowadził w sądzie podział spadku, ale nie poinformował sądu o drugim testamencie. W ten sposób stał się jedynym spadkobiercą majątku po zmarłym dziadku, w tym również domu wujka Andrzeja i postanowił go sprzedać.

3) Przemek podczas odbywania stażu w zakładach zbożowych uległ wypadkowi. Spadł piętro niżej podczas sprzątania silosa i doznał złamania kręgosłupa. Niestety, mimo uznania wypadku przy pracy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych odmówił mu wypłacenia należnych świadczeń. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy