serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  12.01.2017

1) Ewa wraz z mężem prowadziła własną fabrykę koreczków śledziowych. Doszło jednak do rozpadu małżeństwa....

Sprawa dla reportera 

12.01.2017

1) Ewa wraz z mężem prowadziła własną fabrykę koreczków śledziowych. Doszło jednak do rozpadu małżeństwa.... ROZWIŃ

1) Ewa wraz z mężem prowadziła własną fabrykę koreczków śledziowych. Doszło jednak do rozpadu małżeństwa. Kobieta była przekonana, że wszystkie zobowiązania wobec państwa są płacone regularnie. Okazało się, że została z długami, a ich wspólny dom zajął komornik. Twierdzi, że ze wspólnego konta „wypłynęło” kilka milionów zł, których nikt nie może odnaleźć. Wynajmowała kilku adwokatów, detektywa, którzy nie do końca potrafili jej pomóc. A w sądach i prokuraturach toczą się postępowania.

2) Andrzej prowadzi firmę budowlaną. Podczas jednej z prac doszło do wypadku, w którym z dachu spadł jego pracownik. Człowiek jest obecnie osobą niepełnosprawną, porusza się na wózku inwalidzkim. Pracownik wygrał w sądzie odszkodowanie, ale Andrzej nie miał tak dużych środków, aby spłacić dług jednorazowo. Doszło do ugody pomiędzy stronami, w której biznesmen zobowiązał się do spłacenia odszkodowania a ratach. Jak twierdzi, spóźnił się kilka dni z wpłatą, więc poszkodowany podał sprawę do komornika, a ten zajął konta oraz dom budowlańca.

3) Rysio jest niepełnosprawny. Wraz z mamą, rodzeństwem i babcią mieszkają w bardzo trudnych warunkach. Chłopiec wymaga rehabilitacji, na którą nie stać matki, samotnie wychowującej dzieciaki.

4) Wracamy do historii Moniki, której groziła licytacja mieszkania za dług w wysokości 7 tys. zł. Kobieta kilka lat temu udostępniła swoje mieszkanie na pokaz pościeli, w zamian miała otrzymać jeden z reklamowanych kompletów. Zamiast umowy użyczenia mieszkania do podpisu podsunięto jej umowę kredytową. Próba cofnięcia umowy spełzła na niczym, w sądzie zapadł wyrok nakazu zapłaty. Sprawa trafiła do komornika, który zajął mieszkanie. Po emisji odstąpiono od licytacji lokalu. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy