serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  11.07.2019

1) Sławomir to ojciec, który wraz ze swoją matką walczy o prawo do opieki nad...

Sprawa dla reportera 

11.07.2019

1) Sławomir to ojciec, który wraz ze swoją matką walczy o prawo do opieki nad... ROZWIŃ

1) Sławomir to ojciec, który wraz ze swoją matką walczy o prawo do opieki nad córką. Matka dziecka popełniła samobójstwo. Jej rodzina złożyła w sądzie rodzinnym pozew o ustanowienie ich rodziną zastępczą dla dziecka. Sąd przyznał opiekę na dziewczynką siostrze zmarłej. Nie uwzględnił prawa biologicznego ojca do wychowania dziecka, z czym nie zgadza się Sławomir.

2) Pani Barbara przez rok opiekowała się za darmo starszym mężczyzną, poznanym przez internet. Opieka przerodziła się w miłość. Para zaplanowała ślub, ale dzieci mężczyzny nie zgodziły się na ten związek. Zarzucali, że kupuje ojcu alkohol i chce doprowadzić, aby przepisał na nią majątek. Doprowadzono do tego, że pani Barbara musiała opuścić partnera. Czuje się zawiedziona i oszukana poprzez niedotrzymanie obietnicy małżeństwa. Zgłosiła się do programu z prośbą o pomoc w sprawie uzyskania satysfakcji finansowej w sądzie.

3) Historia samotnej wdowy z czwórką dzieci. Dom rodziny jeszcze przed swoją śmiercią, w tajemnicy sprzedał sąsiadom ojciec-alkoholik. Rodzina żyje w ogromnej biedzie. Wdowa twierdzi, że mąż za sprzedaż nie otrzymał żadnych pieniędzy, a sąsiadka–właścicielka chce ich eksmitować z domu. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy