serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  11.02.2016

1) Marta była głuchoniema. Została zamordowana przez swojego męża, który zadał jej 19 ciosów nożem....

Sprawa dla reportera 

11.02.2016

1) Marta była głuchoniema. Została zamordowana przez swojego męża, który zadał jej 19 ciosów nożem.... ROZWIŃ

1) Marta była głuchoniema. Została zamordowana przez swojego męża, który zadał jej 19 ciosów nożem. Sąd skazał mężczyznę na 8 lat więzienia. Matka Marty nie może pogodzić się z takim wymiarem kary za morderstwo.

2) Mieszkańcy jednego z bloków w Ciechanowie czują się zagrożeni przez jednego z lokatorów. Jak twierdzą, ich sąsiad Marcin organizuje libacje alkoholowe i narkotykowe. Jego mieszkanie jest zaśmiecone, a jakiś czas temu wybił wszystkie okna w swoim lokalu. Dodatkowo zalewa wodą sąsiadów. Mieszkańcy zwracali się do wielu instytucji z prośbą o pomoc, jednak bez rezultatu.

3) Stefan jest sparaliżowany. 10-lat temu miał wypadek motocyklowy, po którym do dziś porusza się na wózku inwalidzkim. Niedawno w wyniku upadku złamał nogę, przeszedł operację. Jak twierdzi żona Stefana, po operacji mąż dostał ogromnej odleżyny, z której cały czas wydobywa się ropa. Po wielu konsultacjach okazało się, że nogę należy amputować. Od kilku miesięcy czekają na amputację, a stan zdrowia Stefana pogarsza się. ZWIŃ

Załaduj następne