serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  11.01.2018

1) Wracamy do sprawy 4-letniej Grety z Wrocławia, którą uprowadził ojciec. Dziecko po kilku miesiącach...

Sprawa dla reportera 

11.01.2018

1) Wracamy do sprawy 4-letniej Grety z Wrocławia, którą uprowadził ojciec. Dziecko po kilku miesiącach... ROZWIŃ

1) Wracamy do sprawy 4-letniej Grety z Wrocławia, którą uprowadził ojciec. Dziecko po kilku miesiącach wróciło do matki.

2) Marek jest ojcem czwórki własnych dzieci i ojczymem dla dzieci swojej konkubiny. Kilka lat temu dwóch pasierbów oskarżyło go o molestowanie młodszego rodzeństwa. Mężczyzna spędził miesiąc w areszcie śledczym. Z braków dowodów sąd uniewinnił mężczyznę. Pasierbowie przyznali, że oskarżyli ojczyma ze złości, że ten wprowadził do domu nagość. Marek usłyszał wyrok zakazujący mu chodzenia nago przy dzieciach. Po opuszczeniu aresztu mężczyzna złożył pozew o zadośćuczynienie za bezpodstawne oskarżenia i areszt. Wtedy prokuratura od nowa wszczęła śledztwo w sprawie molestowania dzieci.

3) Kilku rolników z okolic Białegostoku kilka lat temu kupiło ciągniki od jednego z pośredników. Po pewnym czasie okazało się, że maszyny skradziono we Włoszech. Rolnicy stracili maszyny, ale kredyty po kilkaset tysięcy złotych pozostały. Prokuratura prowadzi śledztwo w tej sprawie.

4) Malarka Halina Szejak vel Żeak żyje w koszmarnych warunkach w okolicach Piątka. Mieszka w przyczepie kempingowej, często bez światła. Utrzymuje się jedynie z zasiłków socjalnych. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy