serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  10.12.2015

1) Małgorzata i Zdzisław są w konflikcie z synową. Kobieta po śmierci męża podała teściów...

Sprawa dla reportera 

10.12.2015

1) Małgorzata i Zdzisław są w konflikcie z synową. Kobieta po śmierci męża podała teściów... ROZWIŃ

1) Małgorzata i Zdzisław są w konflikcie z synową. Kobieta po śmierci męża podała teściów do sądu i zażądała zwrotu rzekomo poniesionych nakładów na dom, w którym mieszkała z ich synem. Jak twierdzą teściowie, to oni ponieśli koszty budowy i wykończenia domu.

2) Paweł i Paulina oskarżają lekarzy o przyczynienie się do śmierci ich synka Wojtusia. Dziecko urodziło się z wadą serca w lipcu br. w jednym z warszawskich szpitali. Po kilku tygodniach chłopiec trafił do szpitala w Międzylesiu gdzie przeszedł operację serca. Jak twierdzą rodzice, podczas sekcji zwłok od dziecka zostało pobrane w całości serce, o czym nie zostali poinformowani.

3) Marta dwa lata temu otrzymała listem kartę debetową, o którą się nie ubiegała. Gdy udała się do banku okazało się, że na jej imię i nazwisko zostało otworzone konto dla zamożnych klientów, choć ona jest osobą niepracującą, nie ma żadnych dochodów, jest studentką. Złożyła zawiadomienie do prokuratury w sprawie wykorzystania jej danych osobowych, które zostało umorzone. Po pewnym czasie otrzymała zawiadomienie z prokuratury o przedstawieniu jej zarzutów składania fałszywych zeznań. Sprawa jest w toku. ZWIŃ

Załaduj następne