serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  10.11.2016

1) Kamila jest chora na padaczkę. Przeszła zapalenie mózgu, spędziła kilka miesięcy w jednym z...

Sprawa dla reportera 

10.11.2016

1) Kamila jest chora na padaczkę. Przeszła zapalenie mózgu, spędziła kilka miesięcy w jednym z... ROZWIŃ

1) Kamila jest chora na padaczkę. Przeszła zapalenie mózgu, spędziła kilka miesięcy w jednym z płońskich szpitali, gdzie – jak twierdzą rodzice – nie otrzymała prawidłowej opieki. Jej stan jest bardzo poważny. Nie ma z nią kontaktu, jest karmiona dojelitowo, przebywa w hospicjum. Wymaga całodziennej opieki i rehabilitacji.

2) Narodowy Fundusz Zdrowia odmawia prywatnemu szpitalowi położniczemu Pro Familia z Łodzi wypłacenia pieniędzy za przeprowadzone w placówce porody. Jak twierdzą właściciele lecznicy dług wynosi już ok. 7 mln zł.

3) Tadeusz czuje się pokrzywdzony przez dzieci i byłą żonę. W 2005 roku przepisał im w darowiźnie prawie cały majątek warty ok. 8 mln zł. Sobie pozostawił jedynie jego 6 proc. Jak twierdzi mężczyzna, jego rodzina po otrzymaniu darowizny zaczęła dążyć do pozbycia się go z należącej wcześniej do niego nieruchomości, aby ją sprzedać. Dzieci i była żona zaczęli oskarżać Tadeusza m.in. o alkoholizm, przemoc fizyczną i psychiczną. Chcieli go również skierować na przymusowe leczenie odwykowe. Mężczyzna nigdy nie został ukarany za stawiane mu przez rodzinę oskarżenia. Przeprowadził też badania genetyczne, z których wynika, że córka i syn nie są jego biologicznymi dziećmi. Próba cofnięcia darowizny okazała się nieskuteczna. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy