serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  09.08.2018

1) Irena czuje się pokrzywdzona i oszukana przez znajomego, dla którego zaciągnęła w kilku bankach...

Sprawa dla reportera 

09.08.2018

1) Irena czuje się pokrzywdzona i oszukana przez znajomego, dla którego zaciągnęła w kilku bankach... ROZWIŃ

1) Irena czuje się pokrzywdzona i oszukana przez znajomego, dla którego zaciągnęła w kilku bankach kredyty na ok. 300 tys. zł. Jak twierdzi, pieniądze miały być przeznaczone na budowę ośrodka pomocy społecznej, w którym miała być praca dla niej i jej córki. Ośrodek nigdy nie powstał. Na początku mężczyzna spłacał kredyty, jednak z czasem zaprzestał. Mimo zobowiązania do spłaty nie czyni tego i kobiecie może wkrótce grozić licytacja majątku. Irena twierdzi, że zawierzyła znajomemu, wręcz czuła się przez niego opętana i uzależniona, bo ten przekonywał ją, że jest cudownie uzdrowiony przez Boga. Sprawa wyłudzenia kredytów trafiła do prokuratury.

2) Upośledzony umysłowo 18-letni Konrad od sześciu miesięcy przebywa w areszcie śledczym. Został oskarżony przez 14-letnią koleżankę z sąsiedztwa o gwałt. Jak twierdzi rodzina i znajomi, badania nie potwierdziły żadnych śladów gwałtu, oskarżenie rzekomo jest fałszywe, a mimo to chłopak siedzi za kratami.

3) Cezary z Warszawy był prężnym przedsiębiorcą, a został skazany na 25 lat więzienia za morderstwo swojego wspólnika oraz użycie granatu. Ładunek wybuchł podczas spotkania trzech współwłaścicieli firmy. Rodzina mężczyzny walczy o uniewinnienie go od zarzutu użycia granatu, co obniżyłoby karę więzienia. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy