serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  08.11.2018

1) Marija jest Ukrainką. Przyjechała kilkanaście lat temu do Polski w poszukiwaniu pracy, a spotkała...

Sprawa dla reportera 

08.11.2018

1) Marija jest Ukrainką. Przyjechała kilkanaście lat temu do Polski w poszukiwaniu pracy, a spotkała... ROZWIŃ

1) Marija jest Ukrainką. Przyjechała kilkanaście lat temu do Polski w poszukiwaniu pracy, a spotkała tu miłość swojego życia – głuchoniemego Mariana. Małżeństwo mieszka w jednym podwórku z bratankiem Mariana, który jest właścicielem gospodarstwa. Między rodziną trwa konflikt. Jak twierdzi małżeństwo, bratanek grozi im pozbawieniem życia, fizycznie i psychicznie znęca się nad nimi.

2) Grażyna wraz z mężem pracują w gospodarstwie syna – rolnika, który siedzi w areszcie śledczym. Mężczyzna został oskarżony przez żonę, co potwierdziła prokuratura, że naraził ją i jej dzieci na niebezpieczeństwo. Grażyna nie jest w stanie sama zająć się obrządkiem 200 krów i kilkudziesięciohektarowego gospodarstwa.

3) Roczna Gosia choruje na bardzo rzadką chorobę genetyczną Canavan. Choroba degraduje cały system nerwowy, prowadzi do zwyrodnienia istoty białej i szarej mózgu. Dziewczynka nie widzi, słabo słyszy, nie chodzi. Jej głowa jest nieproporcjonalnie większa do reszty ciała. Rodzice Gosi szukają pomocy w leczeniu ich córki. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy