serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  08.09.2016

1) Pani Monika czuje się nękana przez swojego 19-letniego syna Michała. Kobieta wraz z nim,...

Sprawa dla reportera 

08.09.2016

1) Pani Monika czuje się nękana przez swojego 19-letniego syna Michała. Kobieta wraz z nim,... ROZWIŃ

1) Pani Monika czuje się nękana przez swojego 19-letniego syna Michała. Kobieta wraz z nim, córką i mężem mieszka w 25 metrowym mieszkaniu, w jednym pokoju. Jak twierdzi, chłopak uporczywie nęka rodzinę włączając głośno muzykę w nocy, paląc w nocy papierosy, światło. Chce eksmitować matkę z mieszkania.

2) U 30-letniej Karoliny 5 lat temu zdiagnozowano glejaka – złośliwy nowotwór mózgu. Jak twierdzi kobieta, możliwości leczenia w Polsce zostały wyczerpane, a jedynym ratunkiem dla niej jest bardzo kosztowna terapia genowa, dostępna w Stanach Zjednoczonych. Od trzech lat leczy się w Houston i – jak twierdzi – terapia przynosi pozytywne skutki – guz zmniejszył się, badania potwierdzają jego mniejszą aktywność. Ale na dokończenie leczenia potrzebuje jeszcze ok. 1 mln zł.

3) Ignacy czuje się pokrzywdzony przez siostrę, której musiał spłacić ponad 150 tys. zł, za gospodarstwo, którego była współwłaścicielem. Musiał zaciągnąć kredyt, który będzie spłacał przez kolejne 20 lat. Sytuacja materialna rolnika jest bardzo trudna. Poza rolnictwem, Ignacy interesuje się teatrem, aktorstwem – w jego stodole organizowane są spektakle teatralne. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy