1) Ich dzieci urodziły się z wadami słuchu. Przeszły operację w Polsce, ale rodzice twierdzą...

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  08.08.2019

1) Ich dzieci urodziły się z wadami słuchu. Przeszły operację w Polsce, ale rodzice twierdzą...

Sprawa dla reportera 

08.08.2019

1) Ich dzieci urodziły się z wadami słuchu. Przeszły operację w Polsce, ale rodzice twierdzą... ROZWIŃ

1) Ich dzieci urodziły się z wadami słuchu. Przeszły operację w Polsce, ale rodzice twierdzą , że zabiegi nie do końca zostały przeprowadzone profesjonalnie. Dzieci są ofiarami obstrukcji ze strony rówieśników. Rodziny szukają pomocy oraz wsparcia finansowego, aby wyjechać do lekarzy w USA. Tam wypracowano nową technologie, które pozwoliły by dzieciom normalnie żyć.

2) Jest byłym żołnierzem. Jeszcze podczas służby, podczas ćwiczeń, z winy przełożonego, uległ wypadkowi i doznał złamania kręgosłupa. Jednak się nie poddał i dzięki rehabilitacji jeździ na wyprawy specjalnym rowerem w góry. Jego marzeniem jest oprowadzać turystów po górach. Koledzy - świadkowie podczas procesu zeznawali przeciwko poszkodowanemu.

3) Historią ojca porzuconego przez partnerkę, który sam zajmuje się dwiema małymi córkami. Kiedy pracował na budowach w Belgii na utrzymanie dzieci, podczas libacji alkoholowych organizowanych przez była żonę, jedna z córek miała paść ofiarą molestowania seksualnego. Urzędnicy pomocy społecznej grożą mu odebraniem dzieci, zarzucając, że nie stwarza im odpowiednich warunków do życia. Mężczyzna potrzebuje pomocy w rozbudowanie domu.

4) Na koniec o szczęśliwym zakończeniu sprawy Karoliny Gąsior, która zaczadziła się podczas kąpieli. Po wielkich walkach prokuratura przyłączy się do aktu oskarżenia przeciwko właścicielowi mieszkania, które wynajmowały studentki. Wcześniej śledczy umorzyli postępowanie. ZWIŃ