serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  08.03.2018

1) Sylwia oskarża swojego męża Ryszarda o podawanie jej i ich kilkuletniej córce narkotyków. Jak...

Sprawa dla reportera 

08.03.2018

1) Sylwia oskarża swojego męża Ryszarda o podawanie jej i ich kilkuletniej córce narkotyków. Jak... ROZWIŃ

1) Sylwia oskarża swojego męża Ryszarda o podawanie jej i ich kilkuletniej córce narkotyków. Jak twierdzi, pewnego razu zaczęły się źle czuć i postanowiły zrobić badania. Kobieta wysłała próbki włosów do prywatnego laboratorium, wykryto w nich obecność amfetaminy, tabletki gwałtu czy dopalaczy. Ponadto oskarżyła swojego męża o molestowanie dziecka, jednak prokuratura umorzyła śledztwo nie dopatrując się przestępstwa. Walkę w sądzie o opiekę na córką wygrał Ryszard, jednak Sylwia nie chce wydać mu dziecka.

2) Pani Wiesława i jej mąż kilkanaście lat temu przekazali w darowiźnie swojemu synowi i synowej dom, w którym razem mieszkali. Sobie zapewnili dożywocie. Niestety w wyniku wielu kłótni i wyzwisk rodzina nie potrafi żyć w zgodzie. Kiedy zmarł obdarowany syn, konflikty przybrały na sile. Pani Wiesława chce cofnąć darowiznę, jednak póki co bezskutecznie.

3) Adaś urodził się w Wigilię i był dla swoich rodziców cudem. Przez dwanaście lat Anna z mężem starali się o dziecko. Adaś dostał 10 punktów jednak okazało się, że jest chory na genetyczną chorobę neurologiczną – tzw. Zespół Leigha. Dziecko nie mówi, nie chodzi, ma tracheostomię. Rodzice błagają o pomoc specjalistów i szukają sposobu leczenia. Widzą nadzieję w leczniczej marihuanie. ZWIŃ

Dodaj do mojej listy
Moja lista Usuń z mojej listy