serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  07.09.2017

1) Pan Andrzej jest lekarzem – radiologiem. Usłyszał wyrok czterech lat więzienia za rzekome sfałszowanie...

Sprawa dla reportera 

07.09.2017

1) Pan Andrzej jest lekarzem – radiologiem. Usłyszał wyrok czterech lat więzienia za rzekome sfałszowanie... ROZWIŃ

1) Pan Andrzej jest lekarzem – radiologiem. Usłyszał wyrok czterech lat więzienia za rzekome sfałszowanie wyników badań rezonansu magnetycznego jednego ze świadków koronnych, niezbędnych do procesu oraz przyjmowanie korzyści majątkowych w zamian za sporządzanie opisów tych badań . On nie przyznaje się do winy.

2) Basia jest Romką. Wraz z trójką niepełnosprawnych dzieci żyje w bardzo trudnych warunkach w Rawie Mazowieckiej. Za mąż została wydana w wieku 10 lat w zaaranżowanym małżeństwie. Twierdzi, że była gwałcona przez męża. Wielokrotnie zgłaszała się do urzędów z prośbą o pomoc w uzyskaniu nowego mieszkania, jednak bez powodzenia. Tymczasem obawia się o zdrowie i życie swoich dzieci, gdyż budynek, w którym mieszka grozi zawaleniem.

3) Pani Genowefa czuje się oszukana przez bratanków jednej z byłych żon swojego zmarłego męża Stanleya. Jak twierdzi, bratankowie sfałszowali testament byłej partnerki męża, w którym obdarowuje ich swoim majątkiem – willą, w której mieszka Genowefa. Ona sama twierdzi, że mąż wille zapisał jej. Genowefa starała się udowodnić w sądzie fałszerstwo spadku, jednak sąd nie uznał jej racji i wkrótce może stracić dach nad głową. ZWIŃ