serwisy tvp

Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Twoim kraju

Użytkowniku,

Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.
Aby móc oglądać materiał prosimy o jego wyłączenie.
Dziękujemy! Redakcja TVP VOD

Sprawa dla reportera  07.01.2016

1) Historia samotnych matek z Domu Samotnej Matki w Chyliczkach. Są z różnych części...

Sprawa dla reportera 

07.01.2016

1) Historia samotnych matek z Domu Samotnej Matki w Chyliczkach. Są z różnych części... ROZWIŃ

1) Historia samotnych matek z Domu Samotnej Matki w Chyliczkach. Są z różnych części kraju. Porzucone lub odrzucone przez ojców swoich dzieci. Jedna z nich Agnieszka - pochodzi z Dolnego Śląska, ma pięcioro dzieci, w tym najmłodsze trzytygodniowe. Dwoje dzieci zostało jej odebranych, ponieważ nie miała stałego miejsca zamieszkania. Kolejna bohaterka - Monika, została porzucona przez partnera. Kobieta nie może liczyć na pomoc swojej rodziny, nie stać jej na wynajęcie mieszkania.

2) Syn Marianny Aleksy kilka lat temu podczas pobytu w przedszkolu uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Chłopiec doznał krwiaka mózgu, przeszedł trepanację czaszki i ma wstawioną kość. w pierwszej instancji sąd uznał przedszkolankę za winną narażenia go na utratę zdrowia i życia, natomiast w drugiej uniewinnił. Matka Aleksego nie może pogodzić się z takim wyrokiem.

3) Wracamy też do naszych wcześniejszych opowieści. M.in. Krystyny, która wraz z mężem i niepełnosprawnymi umysłowo dziećmi mieszkali w bardzo trudnych warunkach w kilkuset letnim drewnianym domu. Przypominamy też sprawę Rafała Ciężczaka, który urodził się bez rąk, z krótszą nogą. Pomoc po emisji programu uzyskało również niepełnosprawne małżeństwo – Monika i Marek, którzy żyjąc z niskich rent mieszkali w fatalnych warunkach. ZWIŃ

Załaduj następne